WEBDESIGN GRAFICKÉ PRÁCE PRÍPRAVA TLAČOVÍN

Ponúkame Vám tvorbu jednoduchých a cenovo dostupných web stránok pre živnostníkov, firmy, školy, ale aj tvorbu osobných (nekomerčných) stránok s vlastnou doménou. 

Navrhneme moderný a unikátny dizajn a poradíme so štruktúrou, rozložením obsahu a kľúčových slov tak, aby sa web stránka zobrazovala na čo najlepších pozíciách vo vyhľadávačoch. Web stránku umiestnime na web, na žiadosť klienta zabezpečíme registráciu domény a kvalitný webhosting.
Web stránka je vizitkou každej firmy. Mala by byť moderná, dobre graficky spracovaná a mala by prezentovať záujmy Vašej firmy.

 

Ponúkame služby v oblasti dizajnu a grafiky za bezkonkurenčné ceny na trhu! Kvalita a nadčasový dizajn sú naše prednosti. 

Služby v oblati grafiky zahŕňajú:
- vytvorenie loga, logotypu, firemnej identity,
- grafika vizitiek, letákov, reklamných prospektov, plagátov, atď..,
- grafika pvc plachty, bilboardu, megaboardu, veľkoplošná tlač atď..,
- ďalšie zákazkové grafické práce.

Cena hodiny grafických prác je 12€.
V prípade drobných zmien (zmena tel.č., mena.. atď.) Vám služby grafika nebudú účtované.

 

Môžeme vám ponúknuť kompletný servis pri príprave tlačovín, od sadzby dokumentov cez predtlačovú prípravu až po tlač samotnú. Príprava PDF dokumentu pre tlač na ofsetových strojoch nie je tak triviálna, ako by sa mohlo na prvý pohľad zdať. Je potrebné si uvedomiť, že nie je PDF ako PDF.

PDF dokumenty sa líšia podľa spôsobu použitia a tomu by mala byť podriadená aj ich príprava. Aplikácie bývajú najčastejšie primárne nastavené pre export do PDF pre kancelárske účely, umiestnenie do www stránok, popr. pre posielanie e-mailov; menej často pre archiváciu dokumentov, ale takmer vôbec pre tvorbu tlačovín na ofsetových strojoch.

FINNIREKLAMA
Mallého 1164/17, Skalica
IČO: 50 012 045
DIČ: 1048302618

Prevádzka:
Hviezdoslavova 2242/24, Skalica
Kontaktná osoba: Peter Rehák

Tel.: 0907 495 809
email: info@finnireklama.sk
web: www.finnireklama.sk

Otváracia doba:
Po-Pi 09:00 - 16:00
So-NE Zatvorené
© 2015. All Rights Reserved. Designed by Finnireklama s.r.o