REKLAMA NA TEXTIL SVETELNÁ REKLAMA REZANÁ REKLAMA

1. Vyrezávaním z fólie (hladký povrch MARK), plyšový povrch – FLOCK (pri objednávaní mailom dodať vlastné predlohy vo formáte ai, eps, pdf).

2. Fototlač (plnofarebná tlač na print FLEX (gumený povrch), alebo print FLOCK (plyšový povrch) s následným nažehlením na tričko).

Vďaka nažehľovacím materiálom dokážeme preniesť grafiku na textil, tričká, košele, reklamný textil, pracovný odev. Nažehľovacia grafika môže mať charakter od jednofarebného loga po plnofarebnú fotografiu.

 

Svetelné reklamné panely sa používajú v interiéri aj v exteriéri. Najčastejšie sú to klasické obdĺžnikové boxy rôznych rozmerov, z iných tvarov napr. kruh, elipsa alebo ľubovoľný atypický tvar, ktoré sa vyrábajú presne na mieru.

Naša ponuka svetelných boxov je naozaj veľmi široká. Od malých
interiérových alebo ultratenkých svetelných boxov cez klasické exteriérové až veľkoplošné svetelné boxy s rozmermi aj niekoľko desiatok m2. Na svetelné boxy používame hliníkové profily v eloxovanom alebo surovom prevedení, prípadne povrchovo upravené komaxitovou farbou, ktorá sa vypaľuje v peci.

 

Vyrezávanie na rezacom zariadení do farebných fólií. Vyrezávaná reklama sa využíva najmä na polepy výkladov, automobilov, reklamných pútačov, informačných systémov, orientačných tabúľ a iné. Je možné ju kombinovať aj s tlačenou grafikou. Je vhodná do interiéru a exteriéru.
Fólie si môžete vybrať podľa farebnej škály a podľa trvácnosti (tzv. 5ročné a 8ročné).

Do tejto skupiny môžeme zaradiť aj výrobu 3D objektov. Materiály používané pri výrobe sú ľahko tvarovateľné, stabilné a majú vysokú pevnosť, ale zároveň sú ľahké a vyznačujú sa dlhou životnosťou. Tieto vlastnosti ich predurčujú pre použitie bez ďalšieho nároku na ošetrenie.

FINNIREKLAMA
Mallého 1164/17, Skalica
IČO: 50 012 045
DIČ: 1048302618

Prevádzka:
Hviezdoslavova 2242/24, Skalica
Kontaktná osoba: Peter Rehák

Tel.: 0907 495 809
email: info@finnireklama.sk
web: www.finnireklama.sk

Otváracia doba:
Po-Pi 09:00 - 16:00
So-NE Zatvorené
© 2015. All Rights Reserved. Designed by Finnireklama s.r.o